Rubriky
Výhry

Souboj s Královnou diamantů v Sazka Hrách vynesl 60 tisíc Kč


První máj, lásky čas. Hráčka výherních automatů bude ale na první máj vzpomínat jinak. Při sázce 36 korun na slotu Královna diamantů od společnosti Neogames v online casinu Sazka Hry spustila bonusovou hru Souboj s královnou, která ji vynesla rovných 60 000 korun! Věříme, že si svátek zamilovaných užila tak jako nikdy předtím a těší se na další souboj s královnou. Blahopřejeme.

Královna diamantů

Královna diamantů

Královna diamantů je výherní automat od společnosti Neogames. V hracím poli naleznete šest válců se třemi řadami, na kterých se odkrývají karty ve čtyřech barvách (káry, srdce, piky a kříže) s různými hodnotami (A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10), výherní symbol Kárová královna, karta Žolík a žlutý diamant, který se zobrazuje na kartách s obyčejnými hodnotami. Po odkrytí karty se symbolem Kárová královna vyhrává hráč částku uvedenou na kartě, při otočení více takových karet se výhry sčítají.

Bonusová hra Žolík

Hra se aktivuje, pokud se v hracím poli zobrazí karta se symbolem Žolík. Hráči se zobrazí nové pole se 16 kartami, které postupně odkrývá. Na kartách nalezne hodnoty výher, symbol X nebo dalšího Žolíka, který navyšuje hodnoty výher. Pokud odkryje tři karty se symbolem X, bonusová hra končí.

Bonusová hra Souboj s královnou

Při zobrazení tří symbolů žlutý diamant na kartách se hráči aktivuje bonusová hra Souboj s královnou. Herní pole se změní na dvě řady s dvaceti kartami, které jsou postupně odkrývány. Levá řada karet patří hráči a pravá řada náleží královně. Pokud má hráčova karta vyšší hodnotu než karta královny, vyhrává částku uvedenou v poli Výhra v kole. Tato bonusová hra obsahuje celkem 20 kol, ve kterých se odkrývají jednotlivé karty. Výhry z jednotlivých kol bonusové hry se sčítají.

Recenze výherního automatu Královna diamantů

Online Slot Královna diamantů pochází z dílny firmy Neogames

Recenze | Seznam automatů | Nejlepší hry

Kde si zahrát na online slotu Královna diamantů

Recenze | Aktuální bonusy | Novinky | RegistraceCasinohazard.cz