Rubriky
Výhry

Rekordní výhra na slotu Královna diamantů


To že online slot Královna diamantů od společnosti Neogames odkryl už několik desítek tisíc korun dávno víme. Nyní ale odkryl rekordní výhru! V sobotu se hráčka Pavla mohla radovat ze 100 000 Kč v online casinu Sazka Hry.

Královna diamantů

Rovných 100 tisíc od Královny diamantů

Karetní hra Královna diamantů opět nadělila velkou výhru. Hráčka Pavla v online casinu sázkové kanceláře Sazka si ze sázky 180 Kč na otočku odnesla z tohoto výherního automatu rovných 100 000 korun! Pavla se tak sama stala sobotní královnou pěkně vysoké výhry. K výhře gratulujeme a přejeme mnoho štěstí při odkrývání dalších karet tohoto zábavného slotu.

Královna diamantů

Královna diamantů je výherní automat od společnosti Nogames. V hracím poli naleznete šest válců se třemi řadami, na kterých se odkrývají karty ve čtyřech barvách (káry, srdce, piky a kříže) s různými hodnotami (A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10), výherní symbol Kárová královna, karta Žolík a žlutý diamant, který se zobrazuje na kartách s obyčejnými hodnotami. Po odkrytí karty se symbolem Kárová královna vyhrává hráč částku uvedenou na kartě, při otočení více takových karet se výhry sčítají.

Bonusová hra Žolík

Hra se aktivuje, pokud se v hracím poli zobrazí karta se symbolem Žolík. Hráči se zobrazí nové pole se 16 kartami, které postupně odkrývá. Na kartách nalezne hodnoty výher, symbol X nebo dalšího Žolíka, který navyšuje hodnoty výher. Pokud odkryje tři karty se symbolem X, bonusová hra končí.

Bonusová hra Souboj s královnou

Při zobrazení tří symbolů žlutý diamant na kartách se hráči aktivuje bonusová hra Souboj s královnou. Herní pole se změní na dvě řady s dvaceti kartami, které jsou postupně odkrývány. Levá řada karet patří hráči a pravá řada náleží královně. Pokud má hráčova karta vyšší hodnotu než karta královny, vyhrává částku uvedenou v poli Výhra v kole. Tato bonusová hra obsahuje celkem 20 kol, ve kterých se odkrývají jednotlivé karty. Výhry z jednotlivých kol bonusové hry se sčítají.

Recenze slotu Královna diamantů

Výrobcem tohoto automatu je společnost NeogamesCasinohazard.cz