Rubriky
Výhry

Zlatý Apollo jackpot ve Fortuna Vegas


Apollo jackpoty jsou od února ve většině českých online casinech a dokážou hráčům nadělit opravdu velký balík peněz. O tom se minulý týden přesvědčila jedna nejmenovaná hráčka v online casinu Fortuna Vegas, když vyhrála zlatý jackpot, který se vyšplhal skoro ke dvěma stům tisíc.

Za 10 Kč získala 193 066 Kč

Sázková kancelář Fortuna rozdala svým hráčům už desítky milionů na Apollo jackpotech. Většinou se štěstí usmálo na hráče, kteří sázejí třeba pět set na otočku. Občas darovala zlatý jackpot i těm, kteří sázejí pár korun a mezi ně patří i nynější výherkyně zlatého jackpotu, která sázela jen 10 Kč na otočku a vyhrála zlaťáka ve výši 193 066Kč! Věříme, že si výhru náramně užije a bude zkoušet své štěstí znovu na výherních automatech od společnosti Apollo. K výhře gratulujeme.

Turbo Slots

Turbo Slots je klasický výherní automat od společnosti Apollo s ovocným tématem. Hrací pole nabídne celkem pět válců se třemi řadami a na nich pět výherních možností. Online slot nabízí celkem 10 klasických symbolů a symbol Wild, který nahrazuje klasické symboly, a navíc se může náhodně roztáhnout po celém válci a zvýší tak šanci k vytvoření výherní kombinace.

Recenze výherního automatu Turbo Slots a hra zdarma

Výrobcem tohoto online slotu je společnost ApolloCasinohazard.cz