Rubriky
Výhry

Vyhrál dva zlaté Apollo jackpoty!


To se ještě nikomu nepovedlo! Je tomu pár dní, co jsme psali o hráči Jaroslavovi, který vyhrál na online slotu Midnight Fruits 81 od společnosti Apollo zlatý jackpot v online casinu Sazka Hry. Nyní o něm budeme psát znovu, protože Jaroslav vyhrál další zlatý Apollo jackpot!

Midnight Fruits 81

Za týden vydělal 418 269 korun

Po zlatém Apollo jackpotu touží snad každý hráč online výherních automatů, jednomu se to povedlo během týdne dvakrát. Nedávno vyhrál hráč Jaroslav v online casinu Sazka Hry na výherním automatu Midnight Fruits 81 od Apolla zlatý jackpot ve výši 211 617 korun a přesně po týdnu vyhrál na stejném slotu další v hodnotě 206 652 korun, celkem si tak přišel na 478 269 Kč! K výhře gratulujeme a očekáváme hattrick!

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midniht Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost ApolloCasinohazard.cz