Rubriky
Výhry

Vyhrál skoro půl milionu ve Fortuna Vegas


Ten, kdo trefí dvě mouchy jednou ranou je považován za kouzelníka, ale co když někdo trefí tři? To se povedlo nejmenovanému hráči ve Fortuna Vegas na výherním automatu Wild Worlds od společnosti Netent, když si ze tří toček odnesl celkem 470 500 korun.

Hattrick na výherním automatu

Sázková kancelář Fortuna vyplatila jednomu nejmenovanému hráči v online casinu Vegas opravdu velkou částku. Na výherním automatu Wild Worlds od společnosti Netent si totiž na první otočku vytočil 186 000, na druhou 157 000 a na poslední 127 500. Vydělal si tak během chvilky neskutečných 470 500 Kč! K výhře gratulujeme a přejeme hodně štěstí při chytání dalších takových výher.

Wild Worlds

Wild Worlds je moderní výherní automat od společnosti Netent s tématem diamanty. Hrací pole s pěti válci a pěti řadami nabízí hráčům mnoho shlukových výherních linií, na kterých mohou zastavit sedm obyčejných symbolů, symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů je Scatter, při získání tří těchto symbolů obdržíte osm zatočení zdarma. Po každé výhře následuje respin, díky kterému můžete získat ještě další výhru nebo získáte třetí symbol Scatter a otevřete si tak cestu k pohádkové výhře.

Recenze slotu Wild Worlds a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je společnost NetentCasinohazard.cz