Rubriky
Výhry

Další zlatý Apollo jackpot u Sazky


Devatenáctý zlatý Apollo jackpot u Sazka Her je na světě. Padl v sobotu v ranní hodinách hráči jménem Martin a činil 267 270 korun. Na jakém že slotu padl? No přeci na tom, na kterém padá poslední dobou nejčastěji, a to na Midnight Fruits 81 od společnosti Apollo.

Midnight Fruits 81

Devatenáctý zlaťák v Sazka Hrách

Hráč Martin na sobotní ráno jen tak dlouho nezapomene. Ptáte se proč? Při hraní neonového online slotu Midnight Fruits 81 v online casinu Sazka Hry mu totiž na válce naskákaly symboly zlatého Apollo jackpotu, který měl v tu chvíli hodnotu 267 270 Kč. Vsazená tisícovka se v tu ránu proměnila v hodnotu více než půl milionu korun. Martinovi Blahopřejeme! A na jakém výherním automatu padne jubilejní dvacátý zlatý Apollo jackpot?

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od společnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotu Midnight Fruits 81 a hra zdarma

Výrobcem tohoto automatu je společnost ApolloCasinohazard.cz