Rubriky
Výhry

Zlatý Apollo jackpot u Sazky


Apollo jackpoty zná snad už každý hráč výherních automatů. V Sazka Hrách padá několik bronzových denně a sem tam nějaký ten stříbrňák. Zlaté jackpoty padají s velkým štěstím jednou za čas, a právě tento týden se štěstí pousmálo na hráče jménem Tomáš, když mu online slot Slot Birds nadělil zlatý Apollo jackpot.

Zlatý jackpot za stovku

Během čtvrtka si hráč Tomáš spustil online slot Slot Birds v online casinu Sazka Hry a bude na tento den vzpomínat ještě hodně dlouho. Na válcích se mu totiž zastavily symboly zlatého jackpotu, které mu vynesly neskutečných 278 324 Kč! Tomáš sázel 100 korun na jednu otočku, ale to u Apollo jackpotů není nic podstatného. Jackpot totiž může padnout i za sázku pět korun.

Slot Birds

Slot Birds je klasický výherní automat od společnosti Apollo se symboly ptáků. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům až 243 výherních linií. Kromě šesti druhů obyčejných symbolů můžete na válcích spatřit i zástupný symbol Wild. Dále symboly Bonus, které potěší hráče až 30 Free Spiny. Posledním druhem symbolů v hracím poli online automatu Slot Birds je symbol Mystery, který v sobě ukrývá několika násobek vkladu.

Recenze automatu Slot Birds s hrou zdarma na zkoušku

Výrobcem tohoto automatu je společnost Apollo

Sazka HryCasinohazard.cz