Rubriky
Výhry

Upíří Apollo jackpot u Sazky


Apollo jackpoty zná snad už každý hráč výherních automatů. V Sazka Hrách padá několik bronzových denně a sem tam nějaký ten stříbrňák. Zlaté jackpoty padají s velkým štěstím jednou za čas, a právě tento víkend se štěstí pousmálo na hráče jménem Tomáš, když mu online slot Blood Revival nadělil zlatý Apollo jackpot.

Zlatý Apollo jackpot

Během víkendu si hráč Tomáš spustil online slot Blood Revival v online casinu Sazka Hry a bude na tento okamžik vzpomínat ještě hodně dlouho. Na válcích se mu totiž zastavily symboly zlatého jackpotu, které mu vynesly neskutečných 285 857 Kč! Tomáš sázel 100 korun na jednu otočku, ale to u Apollo jackpotů není nic podstatného. Jackpot totiž může padnout i za sázku pět korun.

Blood Revival

Blood Revival je moderní online automat od české společnosti Apollo se symboly upírů. Hrací pole tohoto slotu obsahuje pět válců se třemi řadami, na kterých nabízí hráčům celkem 20 výherních linií. Kromě deseti druhů obyčejných symbolů lze na válcích spatřit i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem symbolů, které se zastavují na válcích jsou symboly Bonus. Pokud získáte alespoň tři tyto symboly, otevíráte bránu do bonusové hry s deseti volnými zatočeními, díky kterým si odnesete opravdu pěknou výhru.

Recenze slotu Blood Revival s hrou zdarma

Tento automat vytvořila pražská společnost Apollo

Sazka HryCasinohazard.cz