Rubriky
Výhry

V Sazka Hrách vyhrál 1000násobek vkladu


V internetovém casinu Sazka Hry často slýcháme o vysokých výhrách na různých online automatech. Jedná se o klasické výhry nebo o progresivní jackpoty, které se dají získat za jakkoliv vysokou sázku. Dnešní příběh je ovšem o hráči jménem Jiří, který si ze Sazka Her odnesl 1000násobek své sázky. Povedlo se mu to na výherním automatu Treasure Box 2 od české společnosti E-Gaming. Díky třem symbolům Trezoru si doslova vyklikal v bonusové hře tento vysoký násobitel. Jirka tak vyhrál rovných 300 000 korun!

300 000 korun díky bonusové hře

Každý hráč online slotů ví, že bonusová hra pokaždé přinese vysokou výhru. Hlavně ta, kterou nalezete v online slotu Treasure Box 2 od české společnosti E-Gaming. V této hře sice nejsou Free Spiny, ale za to máte možnost vybírat si z několika symbolů Trezor, ve kterých naleznete různé násobitele vkladu. Pokud získáte tři stejné násobky, bonusová hra končí a vám je přidělena výhra. Získat můžete až 1000násobek vašeho vkladu a to se právě nyní povedlo hráči Jiřímu v online casinu Sazka Hry. Při sázce 300 korun na otočku při hraní slotu Treasure Box 2 si tak díky bonusovému klikání odnesl 300 000 korun. Blahopřejeme Jiří!

Treasure Box 2

Treasure Box 2 je je klasický výherní automat od české společnosti E-Gaming se symboly ovoce. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami v sobě skrývá deset výherních linií. Zástupný symbol Wild tu bohužel nenajdeme, ale náladu nám může zpříjemnit bonusový symbol Trezor. Pokud získáte tři tyto symboly, spustí se bonusové hra, ve které musíte otevírat trezory. V každém trezoru se nachází násobitel vaší sázky, bonusová hra končí jakmile získáte tři stejné násobitele vašeho vkladu.

Recenze slotu Treasure Box 2 s hrou zdarma

Výrobcem tohoto automatu je česká firma E-Gaming

Sazka HryCasinohazard.cz