Rubriky
Výhry

Červená horečka nadělila Royal jackpot


Sazka Hrách naleznete progresivní jackpoty na online slotech čtyř českých výrobců: Apollo, Kajot, Synot a Tech4Bet. Všechny jackpoty mají minimálně tři úrovně, kromě Tech4Bet automatů. Na těchto slotech naleznete pouze Royal jackpot, který se dá vyhrát i za pouhou jednu korunu! Nedávno jej takto vyhrála hráčka jménem Veronika! Ulovila ho na online slotu Červená horečka a jackpot měl v tu chvíli hodnotu 448 461 Kč! Je to zatím nejvyšší Tech4Bet jackpot jaký u Sazka Her padl! K výhře gratulujeme a přejeme i dalším hráčům mnoho štěstí při získávání progresivních jackpotů v online casinech.

Červená horečka

Royal jackpot u Sazky

V internetovém casinu společnosti Sazka padá jeden jackpot za druhým. Nedávno padl Veronice na online slotu Červená horečka od společnosti Tech4Bet. Na středu 1. září bude Veronika hodně dlouho vzpomínat, protože získala Royal jackpot v hodnotě 448 461 korun! A přitom vsázela pouhou jednu korunu na otočku! Ptáte se, jak je to možné? Progresivní jackpoty totiž můžete vyhrát za jakkoliv vysokou částku, záleží jen na výrobci online slotů, jak nastaví nejnižší možnou sázku na slotu. Na Tech4Bet automatech můžete díky progresivním jackpotům vyhrát klidně i půl milionu za 1 korunu! Veronice blahopřejeme a přejeme i všem ostatním hodně štěstí při lovení jackpotů.

Červená horečka

Červená horečka je moderní výherní automat od české společnosti Tech4Bet se symboly ovoce. Po zapnutí tohoto slotu máte na výběr mezi tříválcovým nebo pětiválcovým hracím polem. My vám nyní popíšeme to pětiválcové, které má tři řady a na nich 243 výherních linií. Na válcích se střídá dohromady osm druhů obyčejných symbolů a dále symboly pan Červený a pan Zelený. Pan Červený se objevuje pouze na pátém válci a daruje hráči čtyři volná zatočení. Při každém novém roztočení válců, se posouvá doleva a funguje jako zástupný symbol Wild. Během těchto Free Spinů, můžete samozřejmě chytit další symbol pan Červeného a tím okamžitě navýšíte násobitele výher. Pan Zelený zde působí jako symbol Mystery. Pokud získáte minimálně tři tyto symboly, obdržíte několikanásobek vaší sázky.

Recenze slotu Červená horečka s hrou zdarma na zkoušku

Výrobcem tohoto automatu je česká společnost Tech4Bet

Sazky HryCasinohazard.cz