20 Golden Coins - Hrát automat od společnosti EGT

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu 20 Golden Coins

20 Golden Coins je výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online automat. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Hvězda, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 5x výši vaší sázky. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat 20 Golden Coins. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií.

20 Golden Coins Informace o hře
Výrobce EGT
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Ovládání výherního automatu 20 Golden Coins

K velmi vysoké výhře se na automatu 20 Golden Coins můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter. 20 Golden Coins je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Výherních možností na online výherním automatu 20 Golden Coins je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    GrandWin

    100% bonus k prvnímu vkladu až 5.000 Kč

    Plus 150 Freespinů úplně zdarma všem nově registrovaným hráčům, 50% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč, 25% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč.

20 Golden Coins

20 Golden Coins uvodni

Online slot 20 Golden Coins od společnosti EGT je opravdu uchvacující a nabízí skvělý herní zážitek. Jeho grafika je bystrá a barevná, což z něj činí velmi atraktivní a vizuálně příjemný. Spolu s tím má hra širokou škálu sázkových možností, flexibilní nastavení a obrovské jackpoty, které mohou značně zvýšit váš zisk. Jeden z nejlepších aspektů této hry je však jeho bonusová funkce, která vám dává možnosti získat stále více výher. Celkově je 20 Golden Coins působivým přírůstkem do nabídky online slotů společnosti EGT.

Hrát