Dragon's Deep - Hrát automat od společnosti Novomatic

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Dragon's Deep

Výherní automat Dragon's Deep s bájnými symboly se řadí mezi klasický online sloty. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 25 otočení zdarma. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 27 výherních linií.

Dragon's Deep Informace o hře
Výrobce Novomatic
Typ Výherní automat
Výherní linie 27
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 94 - 95 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Ovládání online slotu Dragon's Deep

Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Dragon's Deep také díky symbolům Wild a Scatter. Klasický výherní automat Dragon's Deep nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výherních možností na výherním automatu Dragon's Deep je celkem 27 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Dragon's Deep

Dragon-s-Deep-uvodni

Dragon's Deep nabízí poutavé herní zážitky a příležitost vyhrát atraktivní výhry. Grafika je dobře provedená a animace přispívají k celkovému dojmu ze hry. Pokud vás lákají draci a dobrodružství, mohl by vám tento slot přinést hodně zábavy a šanci na skvělé výhry.

Hrát