Big Bass Bonanza Megaways - Hrát automat od společnosti Pragmatic Play

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Big Bass Bonanza Megaways

Hlavním motivem online slotu Big Bass Bonanza Megaways je sport, jde o moderní výherní automat. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře. Šest válců šest hracích řad, to je to co nabídne slot Big Bass Bonanza Megaways. Za sázku v rozpětí od 3 až do 120 Kč nabídne až 46656 výherních linií. 

Big Bass Bonanza Megaways Informace o hře
Výrobce Pragmatic Play
Typ Výherní automat
Výherní linie 46656
Počet válců 6
Počet řad 6
RTP 95 - 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázkat 120 Kč
Max. výhra 480 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Sport
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Big Bass Bonanza Megaways?

Nečekanou výhru mohou na automatu Big Bass Bonanza Megaways umožnit také symboly Wild a Scatter. Na moderním online výherním automatu Big Bass Bonanza Megaways můžete spustit auto-spin a vsadit od 3 Kč až do výše 120 Kč na jedno otočení. Šest hracích řad v kombinaci se šesti válci poskytnou až 46656 výherních variant.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Big Bass Bonanza Megaways

Big Bass Bonanza Megaways uvodni

Big Bass Bonanza Megaways od společnosti Pragmatic Play je skvělý online automat, který nabízí intenzivní zábavu a mnoho možností výhry. Inovativní funkce Megaways poskytuje tisíce možností, jak vyhrát, a to díky šesti válce, které mohou mít na každé otočení různý počet symbolů. Alužnost na rybářskou tematiku je dobře provedená a poskytuje uvolňující vizuální zážitek. Tento automat nabízí také velkou škálu sázek, takže je vhodný pro hráče s jakýmkoli rozpočtem. Navíc, volné otočení a bonusové funkce tohoto automatu přidávají na vzrušení a touhu po výhře.

Hrát