Bonus Bears - Hrát automat od společnosti Playtech

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem Bonus Bears

Old School online sloty reprezentuje slot Bonus Bears, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 10 zatočení zdarma. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Výherní Automat Bonus Bears to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 25 Kč nabízí až 10 výherních linií.

Bonus Bears Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázkat 25 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Bonus Bears

Výhry na online automatu Bonus Bears vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Free-Spin. Na old school online slotu Bonus Bears můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do výše 25 Kč na jedno otočení. 10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Bonus Bears.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Bonus Bears

Bonus-Bears-uvodni

Bonus Bears je středně volatilní slot s solidním potenciálem výher. Hra je přístupná a snadno pochopitelná pro hráče všech úrovní zkušeností. I když nemá nejnovější grafické efekty a inovativní funkce, nabízí zábavný herní zážitek a možnost vyhrát atraktivní výhry. Pokud máte rádi jednoduché a příjemné sloty s tématem zvířat, Bonus Bears by mohl být pro vás zajímavou volbou.

Hrát