Bounty Belles - Hrát automat od společnosti iSoftbet

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Bounty Belles

Hlavním motivem online slotu Bounty Belles je western, jde o moderní online automat. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Bounty Belles. Za sázku v rozpětí od 1 až do 40 Kč nabídne až 243 výherních linií. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 10 Free spinů.

Bounty Belles Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 243
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 40 Kč
Max. výhra 435 086 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Divoký západ
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Jak na výherní automat Bounty Belles?

Dostat se k překvapivé výhře na automatu Bounty Belles můžete také díky symbolům Bonus a Wild. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Bounty Belles umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 40 Kč na otočku. Výherních možností na online automatu Bounty Belles je celkem 243 a to na pěti válcích a třech herních řadách. 

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Bounty Belles

Bounty-Belles-uvodni

Grafika v tomto automatu je výborně provedená, s detailními postavami a poutavými animacemi. Hudba a zvukové efekty podporují westernovou atmosféru a dodávají hře šmrnc. Bounty Belles je skvělým slotem pro hráče, kteří mají rádi akční tematiku, atraktivní funkce a možnost vyhrát zajímavé odměny.

Hrát