Cave of Fortune - Hrát automat od společnosti BF Games

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze pětiválcového automatu Cave of Fortune

Výherní automat Cave of Fortune s diamantovými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Truhla v herním poli vyhrajete 10 volných otoček. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Apollo Games. 30 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 6 až do 990 Kč.

Cave of Fortune Informace o hře
Výrobce BF Games
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázkat 990 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Wild, Scatter (Truhla), Automatická hra

Jak na výherní automat Cave of Fortune?

Překvapivé výhry mohou na slotu Cave of Fortune přinést také symboly Wild a Scatter. Cave of Fortune, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 990 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Cave of Fortune poskytnou až 30 výherních variant.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Cave of Fortune

Cave of Fortune uvodni

Online slot hra Cave of Fortune od BF Games nabízí skvělý zážitek pro všechny hráče. Tato působivá hra vás zavede do tajuplné jeskyně plné pokladů, které čekají na objevení. Čisté a detailní grafiky, spolu s poutavou zvukovou stopou, vytvářejí napínavou a živou atmosféru. Hra obsahuje obrovské množství bonusů a speciálních funkcí, což zvyšuje šance na vysoké výhry. Celkově je Cave of Fortune poutavou a vzrušující online slot hrou, kterou by si měl vyzkoušet každý fanoušek hazardních her.

Hrát