Dolphin Reef - Hrát automat od společnosti Playtech

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Dolphin Reef – recenze online výherního automatu

Klasický online automat Dolphin Reef jehož hlavním motivem jsou mořský svět. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit pět symbolů Scatter, získáváte 100x výši vaší sázky. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Dolphin Reef. Za sázku v rozpětí od 2 až do 20 Kč nabídne až 20 výherních linií. Zastavíte-li v herním poli dva symboly WILD, získáváte 5 zatočení zdarma.

Dolphin Reef Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 20 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Moře
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak na online výherní automat Dolphin Reef?

Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Dolphin Reef také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter. Jako každý klasický výherní automat i Dolphin Reef umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 20 Kč. Až 20 výherních možností nabízí výherní automat Dolphin Reef na pěti válcích a třech herních řadách.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Dolphin Reef

Dolphin-Reef-uvodni

Dolphin Reef je dobře provedený a zábavný slot s dobrou šancí na výhru. Pokud máte rádi podmořskou tematiku a hledáte herní automat s atraktivními bonusovými funkcemi, může vám Dolphin Reef poskytnout skvělou zábavu.

Hrát