Dragon's Luck Megaways - Hrát automat od společnosti Red Tiger

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Dragon's Luck Megaways – recenze

Výherní automat Dragon's Luck Megaways se řadí mezi klasické online výherní automaty se symboly Číny. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 40 Kč. Hrací pole má sedm řad a šest válců. Jejich kombinace nabízí až 117649 výherních linií.

Dragon's Luck Megaways Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 117649
Počet válců 6
Počet řad 7
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 40 Kč
Max. výhra 400 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Orient
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání výherního automatu Dragon's Luck Megaways

Překvapivé výhry může na slotu Dragon's Luck Megaways přinést také symbol Wild. Na klasickém výherním automatu Dragon's Luck Megaways si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 40 Kč na jednu otočku. Na výherním automatu Dragon's Luck Megaways je šest válců a sedm herních řad, které nabízejí až 117649 výherních kombinací.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Dragon's Luck Megaways

Dragon's Luck Megaways uvodni

Dragon's Luck Megaways od Red Tiger je nádherně vytvořený online slot s tematikou starověkého Číny. Disponuje 6 válci a až 117,649 způsoby, jak vyhrát. Součástí hry jsou také výjimečné funkce, jako jsou Mega Coin, Dragon Coin a Dragon's Blessing, které hru činí napínavější a atraktivnější. Grafické zpracování je fantastické a výherní animace jsou efektní. Dragon's Luck Megaways od studia Red Tiger je rozhodně stále stojí za to vyzkoušet.

Hrát