Magic Fruits 4 - Hrát automat od společnosti Wazdan

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze čtyřválcového automatu Magic Fruits 4

Magic Fruits 4 se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Joker, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Slot Magic Fruits 4 to je čtyři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 10 výherních linií. 

Magic Fruits 4 Informace o hře
Výrobce Wazdan
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 4
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 260 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Joker), Automatická hra

Ovládání výherního automatu Magic Fruits 4

Výhry na online výherním automatu Magic Fruits 4 vám může přinést také bonusový smybol Wild. Na klasickém online automatu Magic Fruits 4 můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Až 10 výherních možností nabízí výherní automat Magic Fruits 4 na čtyřech válcích a třech herních řadách. 

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Apollo Games

    100 Free Spinů za registraci a 100% bonus za první vklad až do výše 5 000 Kč

    V internetovém casinu Apollo Games může každý nově příchozí získat 100 Free Spinů za dokončení registrace a 100% bonus až do výše 5 000 Kč za první vklad. Dále zde každý týden probíhá akce s názvem Hra týdne, díky které může každý hráč získat 3x 250 korun.

Magic Fruits 4

Magic-Fruits-4-uvodni

Magic Fruits 4 od vývojáře Wazdan je vynikajícím online slotem, který přináší klasický ovocný design se moderním zážitkem. Tato hra se vyznačuje svou jednoduchostí a zábavným herním prostředím. Grafické provedení je živé a svěží s jemnými detaily pro autentický pocit. Hra má 4 válce a 10 výherních linií, což přidává na vzrušení a nabízí hráčům více možností, jak vyhrát. Navíc integrované bonusové funkce a speciální symboly zvyšují šance na větší výhry, což činí hrací automat Magic Fruits 4 skvělou volbou pro všechny typy hráčů.

Hrát