Plunderin Pirates - Hrát automat od společnosti iSoftbet

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Plunderin Pirates

Online Výherní Automat s pirátskými symboly, to je moderní online slot Plunderin Pirates. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Zastavíte-li v herním poli pět symbolů Zlaté mince, získáváte 3 zatočení zdarma. 

Plunderin Pirates Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázkat 500 Kč
Max. výhra 439 875 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Piráti
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Plunderin Pirates

Z vysoké výhry se na automatu Plunderin Pirates můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Plunderin Pirates umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 500 Kč na otočku. Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Plunderin Pirates

Plunderin Pirates uvodni

Plunderin Pirates od iSoftbet je fascinující online slot, který hráče přivádí do světa pirátů a pokladů. Tento 5válcový automat nabízí poutavou hratelnost s řadou bonusových funkcí jako jsou Wild symboly, Scatter symboly, otočky zdarma a bonusové hry. Grafika je živá a detailní, přičemž zvukové efekty přidávají k atmosféře dobrodružství. Celkově je Plunderin Pirates vzrušující a odměňující hrou, která nabízí hodiny zábavy pro fanoušky online slotů.

Hrát