Wild O'Clock - Hrát automat od společnosti Red Tiger

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Wild O'Clock

Moderní výherní automat Wild O'Clock jehož hlavním motivem jsou mechanika. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Zatočení Hodin v herním poli vyhrajete  12 volných otoček. Výherní Automat Wild O'Clock má čtyři hrací řady a šest válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 200 Kč.

Wild O'Clock Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 200 Kč
Max. výhra 400 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Věda
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak na online výherní automat Wild O'Clock?

Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter. Na moderním online slotu Wild O'Clock si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 200 Kč na jednu otočku. Na online slotu Wild O'Clock je šest válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Wild O'Clock

Wild O'Clock uvodni

Wild O'Clock od Red Tiger je skvělý online slot, který na první pohled zaujme svým nápaditým designem a dobrou hratelností. Hra vás vtáhne do světa plného hodin a času, kde má každá otáčka potenciál přinést obrovské výhry. S 30 výherními liniemi, speciálními Wild symboly a bonusovými funkcemi, včetně volných točení, je hra plná vzrušení. Kvalita grafiky a zvukových efektů je na vysoké úrovni, což přispívá k poutavým herním zážitkům. Na Wild O'Clock se rozhodně vyplatí zkusit štěstí.

Hrát